Aktualitātes:

01.04.2019. Skolā 1. aprīlī notika kendamas turnīrs. Rīkot šādu turnīru mums radās ideja tāpēc, ka daudzi bērni starpbrīžos spēlē šo neparasto koka rotaļlietu - kendamu. Tas ir aktuāli ne tikai mūsu skolā, bet arī visā pasaulē. Visvairāk interesi izrādīja mazo klašu skolēni, manuprāt, tikai tāpēc, ka lielajiem nav tik daudz laika šajā sporta veidā pilnveidoties. Kā jau sportā - vairāk trenējoties, veidojas arī labākas iemaņas un prasmes. 1. vietu kendamas turnīrā izcīnīja Roberts Kripašovs, 2. vietu - Kristers Moloks, 3. vietu - Ralfs Filatovs.


14.02.2019.  14.februārī Alūksnes novada vidusskolā norisinājās diskotēka, kuru ļoti daudzi jaunieši jau sen bija vēlējušies. Šī diskotēka tika veltīta visu iemīļotajai Valentīna dienai. Kopumā no skolēniem ir ļoti labas atsauksmes. Parasti pašpārvalde savos rīkotajos pasākumos iesaista jauniešus sākot no piektās klases un beidzot ar divpadsmito, bet šoreiz iepriecinājām arī mazākas klases, norīkojot tiem nelielu diskotēku dienas vidū. Mazajiem ļoti iepatikās un pieaugušajiem, kuri bija klātienē bija iespēja novērot to, ka arī mazie mūsu skolas pārstāvji seko pasaules trendiem. Mūsu skolā mācās bērni un jaunieši, kas zina visus pasaules jaunumus un attīstās pakāpeniski tiem līdzi, par ko mums ir patiess prieks.


31.10.2018. 31.oktobrī Alūksnes novada vidusskolā norisinājās pasākums ar Helovīna tematiku. Šo pasākumu organizēja skolēnu pašpārvalde. Galvenais šī pasākuma uzdevums bija iesvētīt septītās un desmitās klases skolēnus. protams, piedalījās arī citas klases, jo tas viss bija sasaistīts ar tautas bumbu. Lielajām klasēm bija iespēja atsaukt atmiņā kā spēlēt tautas bumbu. Pasākums tika sadalīts divās daļās. Pirmā daļa bija no sestās klases līdz astotajai un otra daļa bija no devītās klases līdz divpadsmitajai klasei. Starp tautas bumbas spēlēm iesvētāmajām klasēm tika dots uzdevums. Kopā bija seši uzdevumi: uz ķepām, padod T-krekls , kurš ātrāk, nosit briesmoni, ķirbju sēkliņa un kartes stafete. Abas klases veiksmīgi tika galā ar katru no iepriekš minētajiem uzdevumiem. Visa pasākuma laikā abām klasēm bija jāizgatavo savs klases karogs un jāizgrebj ķirbis, kurus beigās bija jāprezentē. Visa pasākuma laikā tika vērtēti arī kašu skolēnu sagatavotie Helovīna tematikas tērpi, par kuriem noslēgumā tika izsniegti apbalvojumi. Liels prieks par to, ka skolēni, kuri nepiedalās skolēnu pašpārvaldē arī piedāvāja savu palīdzību un atbalstīja visas idejas.


01.09.2018. Skolēn, laiks mācīties! Ir sācies jaunais 2018./2019. mācību gads! Tāpēc seko informācijai savā e-klase.lv.

© Aluksnes novada vidusskola 2018

Web page was built with Mobirise