Karjeras aktualitātes

22.03.2022. Aicinām ar bērnu jomu saistītos speciālistus, skolotājus, vecākus, bērnu likumiskos pārstāvjus, bērnus un pusaudžus noskatīties video par profesijām un izmantot informatīvi-izglītojošos nolūkos

Lai palīdzētu bērniem atrast savu aicinājumu un nākamo profesiju, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija piedāvā 15 profesiju video stāstus, kuros jaunie speciālisti, uzņēmumu un organizāciju vadītāji stāsta un rāda par profesiju ikdienas izaicinājumiem.

Saiti ar videostāstiem skatīt šeit.

22.03.2022. Iespēja interesentiem, par studiju iespējām ārvalstīs, visa informācija vienkopus! 

Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija,

Elizabetes ielā 552022.gada 26.martā, 10.00 – 17.00 REĢISTRĀCIJA UZ IZSTĀDI

26. martā Rīgā Radisson Blu Hotel tīkla viesnīcā notiks Baltijā lielākā specializētā ārzemju izglītības izstāde „Starptautiskās izglītības dienas”.

Izstādi organizē „Baltic Council for International Education” sadarbībā ar izglītības aģentūru „Meridian Group”.

Izstādē piedalīsies starptautiskās valodu skolas, prestižas angļu privātskolas, koledžas un universitātes no dažādām pasaules valstīm.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar ārzemju izglītības iestāžu pārstāvjiem un saņemt informāciju par: - augstākās izglītības programmām (Bachelor, Master, MBA) dažādās valstīs, ieskaitot klātieni, neklātieni un tālmācību;- sagatavošanās programmām universitātei, privātskolai un koledžai;

- pamatizglītības un vidējās izglītības programmām labākajās vidusskolās un koledžās dažādās valstīs;

- profesionālo izglītību ārzemēs;

- valodu kursiem uzņēmumu un organizāciju vadītājiem un speciālistiem;

- valodu nometnēm 7-18 gadus veciem skolēniem, valodu kursiem jauniešiem un pieaugušajiem ārzemēs;

- iecienītākajiem vasaras grupu braucieniem ar angļu valodas apguvi un aktīvu atpūtu Anglijā, Maltā, Austrijā, Kiprā;

- labākajām skolām, kas sagatavo speciālistus viesnīcu un tūrisma vadības jomā;

- bezmaksas izglītību un iespējām saņemt stipendijas un aizņēmumus;

- starptautiskajiem Kembridžas un IELTS eksāmeniem un iestāšanās testiem privātskolās.

Skolēniem un pieaugušajiem, studentiem un jauniešiem, skolotājiem un uzņēmumu darbiniekiem, visai ģimenei – Days of International Education!

Dalībnieku saraksts - augstākā izglītība

Dalībnieku saraksts - vidējā izglītība / valodu nometnes

Reģistrācija uz izstādi

01.03.2022. Hei, 8.-12. klašu skolēni! 

No 11. līdz 13. martam Ķīpsalā norisināsies izstāde “Skola 2022”.

Trīs dienas varēs iepazīties ar izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, konsultēties ar studentiem, pasniedzējiem un karjeras konsultantiem, apmeklēt izglītojošus seminārus un piedalīties aizraujošās aktivitātēs.

vairāk informācijas par šo pasākumu atradīsi šeit https://www.bt1.lv/skola/

23.02.2022. https://fb.watch/bm73Ix5dYa/

📌 RTU - Rīgas Tehniskā universitāte uzsāk jaunu iniciatīvu – tiešsaistes bezmaksas vebināru ciklu vidusskolēniem UNIVERSITĀTE NĀKOTNES INŽENIERIEM.

Vebināri notiks regulāri sestdienu rītos no plkst. 10.00 līdz 11.30 tiešsaistes platformā Zoom.

Pirmais vebinārs notiks jau 26. februārī, atklājot viedpilsētu tehnoloģijas un skaidrojot, kā sensori palīdz nodrošināt ceļu kvalitāti un drošību.

Uzzini vairāk un reģistrējies pasākumamhttps://bit.ly/36Ev5FH

Lai ieinteresētu un radītu lielāku izpratni par inženierzinātnēm, RTU sāk jaunu iniciatīvu – tiešsaistes bezmaksas vebināru ciklu vidusskolēniem UNI. Uzzini vairāk un reģistrējies 👉 www.rtu.lv/lv/bju/uni

🔸 Pirmais vebinārs «Viedpilsētas: kā sensori palīdz nodrošināt ceļu kvalitāti un drošību» notiks jau 26. februārī. To vadīs RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes pētnieks, industriālais doktorants Jānis Braunfelds.

🔸 Viņš attīsta universālu sensoru signālu apstrādes tehnoloģiju, kas reāllaikā spēs analizēt dažādus datus, piemēram, novērtēt ceļa seguma stāvokli un prognozēt tā deformācijas.

🔸 Vairākos ceļa posmos Latvijā jau ir iestrādāti optisko šķiedru sensori. Nākotnē optisko sensoru lietojums varētu būt ļoti plašs – tos varētu izmantot ēku, ceļu un tiltu būvniecībā un uzturēšanā, medicīnā, aviācijā, robežkontrolē un citās nozarēs.

🔸 Jānis Braunfelds savu pētījumu īsteno ar Latvijas Mobilais Telefons atbalstu – viņš ir viens no pirmajiem RTU programmas «Industriālais doktors» dalībniekiem un viņa promocijas darbs ir balstīts industrijas vajadzībās.

RTU Zinātnes un inovāciju centrs

21.02.2022. Aicinām jauniešus no visas Latvijas iepazīt pavisam nesen dibinātu skolu - Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālo vidusskolu. 

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola ir profesionālās vidējās izglītības iestāde, kas dibināta pavisam nesen – 2021. gada 1. jūlijā. Skolā vispārizglītojošo priekšmetu mācības apvienotas ar militāro pamatprasmju un vērtību attīstīšanu.

Profesionālās militārās vidusskolas mācību programma ne tikai nodrošina profesionālo vispārējo izglītību, bet arī attīsta individuālās īpašības – atbildību, pašdisciplīnu, neatlaidību, pašapziņu, iniciatīvu, radošumu.

Tiek attīstītas arī prasmes: līderība, kritiskā domāšana, konfliktu vadības, problēmu risināšanas un argumentācijas prasmes, komunikācijas un uzstāšanās prasmes.

Šīs prasmes tiek apgūtas sadarbojoties komandā, vadot to un uzņemoties atbildību, piedāvājot risinājumus nestandarta situācijās, plānojot laiku un resursus, izvirzot mērķus, izvērtējot alternatīvas un plānojot savu un citu rīcību.

Skolēni, vecāki un citi interesenti aicināti piedalīties Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas Informatīvajā dienā šī gada 22. februārī 15.00.

Iespēja iepazīties ar informāciju par skolu, izglītības programmu un uzņemšanas prasībām.

Pasākuma apmeklētāji varēs uzdot savus jautājumus gan skolas vadībai, gan audzēkņiem.

Reģistrēšanās – pasts@kalpakaskola.lv vai rakstot Facebook (tiks nosūtīta reģistrēšanās veidlapa). 

Pasākums notiks tiešsaistē, Zoom platformā (saite tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu).

21.02.2022. Lai ieinteresētu un radītu lielāku izpratni par inženierzinātnēm, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sāk jaunu iniciatīvu – tiešsaistes bezmaksas vebināru ciklu vidusskolēniem «Universitāte nākotnes inženieriem» jeb UNI. Pirmais vebinārs notiks 26. februārī, atklājot viedpilsētu tehnoloģijas un skaidrojot, kā sensori palīdz nodrošināt ceļu kvalitāti un drošību.

UNI vebināros pazīstami RTU mācībspēki, zinātnieki un inženieri viegli uztveramā un aizraujošā veidā iepazīstinās vidusskolēnus ar inovācijām dažādās nozarēs, inženierzinātņu nozīmīgumu un mūsdienīgas inženierzinātņu izglītības atbilstību nākotnes darba tirgus prasībām. UNI vebināri būs bez maksas. Tie notiks regulāri sestdienu rītos no plkst. 10.00 līdz 11.30 tiešsaistes platformā Zoom. Lai piedalītos, aicinām reģistrēties šajā saitē.

Vebināros skolēniem būs iespēja uzdot interesējošos un neskaidros jautājumus, lai labāk izprastu inženierzinātņu nozares, orientētos tehnoloģiju jaunumos un izvēlētos savu nākotnes profesiju.

Pirmo vebināru vadīs RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) pētnieks, industriālais doktorants Jānis Braunfelds. Viņš attīsta universālu sensoru signālu apstrādes tehnoloģiju, kas reāllaikā spēs analizēt dažādus datus, piemēram, novērtēt ceļa seguma stāvokli un prognozēt tā deformācijas. Vairākos ceļa posmos Latvijā jau ir iestrādāti optisko šķiedru sensori. Nākotnē optisko sensoru lietojums varētu būt ļoti plašs – tos varētu izmantot ēku, ceļu un tiltu būvniecībā un uzturēšanā, medicīnā, aviācijā, robežkontrolē un citās nozarēs. J. Braunfelds savu pētījumu īsteno ar LMT atbalstu – viņš ir viens no pirmajiem RTU programmas «Industriālais doktors» dalībniekiem un viņa promocijas darbs ir balstīts industrijas vajadzībās.

Nākamais UNI veibinārs notiks 19. martā. Tajā ETF asociētais profesors Aleksandrs Ipatovs un vadošais pētnieks Elans Grabs iepazīstinās vidusskolēnus ar pašbraucošajem auto un to, kā tie attīstīsies nākotnē, bet 26. martā Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) asociētā profesore Katrina Boločko ievedīs robotu pasaulē, stāstot par mākslīgo intelektu, virtuālo realitāti un datorredzi. Savukārt 9. aprīlī RTU Augstas enerģijas daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju centra direktors un Latvijas zinātnieku komandas Eiropas Kodolpētniecības centrā (CERN) vadītājs Kārlis Dreimanis izskaidros, kas ir daļiņu fizika. 23. aprīlī plānots vebinārs par gudro apgaismojumu un to, kā iemācīties kontrolēt gaismu. To vadīs RTU Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes pētnieks Ansis Avotiņš. 7. maijā DITF profesors Ingars Eriņš atklās, kas ir kopīgs neaizstājamo blokķēžu žetoniem (NFT) un kriptovalūtām, bet 15. maijā inovatīvo domāšanu palīdzēs attīstīt RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes docente un inovāciju eksperte Elīna Miķelsone.

Apzinoties tautsaimniecības izaicinājumus, arvien straujāk attīstoties tehnoloģijām, RTU jau gadiem mērķtiecīgi īsteno dažādas aktivitātes, lai stiprinātu skolēnu zināšanas un interesi STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika) jomā.

18.02.2022. Latvijas Universitāte piedāvā plašas studiju iepazīšanas iespējas vidusskolēniem, piedāvājot gan pasākumus attālināti, gan klātienē līdz pat jūnijam. Ar LU skolēnu pasākumiem, kas atbalstīs skolēnus studiju izvēlē un LU iepazīšanā var iepazīties šajā saitē.

18.02.2022. 23. februārī aicinām jauniešus piedalīties LLU Karjeras dienā tiešsaistē no plkst. 10.00 līdz 13.30. Karjeras dienā kopā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem atklāsim dažādu profesiju un nodarbošanās veidu aizkulises. Būs iespēja uzzināt, ko dara programmētāji, pārtikas un kokapstrādes nozares speciālisti, vetārsti, inženieri, agronomi un uzņēmēji. Kopā noskaidrosim, cik varēs nopelnīt, kādi ir darba pienākumi un kas jāapgūst, lai kļūtu par augsta līmeņa speciālistu!

Karjeras dienas tiešraides skaties LLU mājaslapā: https://www.llu.lv/lv

vai LLU Facebook lapā.

Vairāk informācijas: https://www.llu.lv/lv

14.02.2022. Mūsu ikdiena ir piesātināta neskaitāmiem vēstījumiem, ko saņemam studijās, darbavietā, no draugiem un ģimenes. Taču nereti komunikācijas procesā rodas pārpratumi un kļūdas, kas rada konfliktus, sarežģījumus vai pat zaudējumus. Klausīšanās prasmes ir būtiska ikvienam, kurš savā darbā strādā ar cilvēkiem, tāpēc ir vērts pilnveidot savas komunikācijas prasmes un kļūt par prasmīgiem klausītājiem, lai uzlabotu savstarpējo sadarbību un produktivitāti. RSU karjeras centrs 16.februārī plkst. 16.00 - 17.30 aicina uz tematisko nodarbību, kurā ikviens interesents varēs spert pirmos soļus uz apzinātāku klausīšanos. Pieteikšanās notiek šajā saitē. Nodarbību vadīs karjeras izaugsmes veicinātāja Andra Strautiņa.

16.10.2021. Uzdrīksties uzvarēt tiešraide 29. oktobrī no plkst.10:00 līdz plkst. 14:00.

https://www.delfi.lv/tiesraides/

https://labsoflatvia.com/

JA Latvia Facebook pasākuma lapā

Konferences vadītājs - šovmenis Renārs Zeltiņš.

Konferencē iedvesmos ar uzdrīkstēšanās stāstiem:Toms Alsbergs (Mini Drome); Aminata (dziedātāja, dziesmu autore); Karīna Kulberga (Swedbank Latvija); Artis Daugins (Blue Shock Race); Jānis Palkavnieks (Printful); Agnese Aizpuriete, Anete Bukovska, Paula Stradiņa (SMU Re-Grain dibinātājas, Eiropas SMU fināla dalībnieces); Edgars Dimants (GrandStep); Andris Zemmers (JZ Microphones); Eva Fadejeva (RIX Technologies); Šarlote Lorija Nagle (JA Latvia Līderu programmas absolvente), kā arī citus krāšņus pārsteigumus!

07.10.2021. Karjeras nedēļa Alūksnes novada vidusskolā 2021./2022. m.g. Pedagoga un karjeras konsultanta Daces Alksnes vēstule un sīkāka informācija par karjeras nedēļu pieejama uz šīs saites. Papildus informācija par karjeras nedēļu atrodama karjeras nedēļas plakātos zemāk.
25.10.2020. Karjeras nedēļa Alūksnes novada vidusskolā 2020./2021. m.g. Pedagoga un karjeras konsultanta Daces Alksnes vēstuli par karjeras nedēļu skatīt šeit. Sīkāka informācija par karjeras nedēļu jauniešiem šeit. Sīkāka informācija par karjeras nedēļu vecākiem šeit.
02.03.2020. Informācija par atvērto durvju dienām mācību iestādēs martā un aprīlī 2020. gadā pieejama šeit.

02.03.2020. 25. februārī iznācis laikraksta „Izglītība un Kultūra” specializēts e-pielikums IZGLĪTĪBAS CEĻVEDIS 2020, kura mērķauditorija ir visu Latvijas skolu 9. un 12. klašu absolventi, topošie studenti, kā arī profesionālo skolu, arodskolu un tehnikumu audzē kņiem.

Izglītības Ceļvedis pieejams šeit: https://failiem.lv/u/xfqgujgsTo var lasīt, lejuplādēt un printēt. Kas ir lasāms IZGLĪTĪBAS CEĻVEDĪ 2020? 

• Studiju piedāvājumi un profesionālās izglītības iespējas Latvijā 

• Izaugsmes treneri: kā kļūt veiksmīgam? 

• Karjeras konsultanti: kā saprast, kas man padodas? 

• TESTI sevis izziņai.

27.01.2020. Informācija 7. - 12. klašu skolēniem. Ēnu diena 12.02.2020. Nenokavē - pieteikšanās ir sākusies! Informācija par pieteikšanos pieejama šeit. Informācija par pieteikšanos ēnu dienai parlamentā pieejama šeit.
27.01.2020. Šī gada 12. februārī tev ir iespēja iepazīties ar LLU studiju vidi un mācībspēkiem, kā arī piedalīties lekcijās un laboratorijas darbos. Sīkāka informācija pieejama šeit.
16.10.2019. Karjeras nedēļa Alūksnes novada vidusskolā 2019./2020. m.g. Prezentācija no pasākuma pieejama šeit. Karjeras nedēļas plakātu skatīt šeit.
19.09.2019. Aicinām apmeklēt lielāko specializēto ārvalstu izglītības izstādi Baltijas valstīs „Starptautiskās izglītības dienas 2019", kura notiks sestdien, 21. septembrī Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā Elizabetes ielā 55 no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja izstādē ir bez maksas. Sīkāka informācija par izstādi pieejama šeit.
02.05.2019. Sociālās inovācijas centrs un partneri no Lietuvas, Igaunijas un Slovēnijas ES finansēta projekta „Skolotāju un skolēnu STEM iemaņu attīstīšana pamatskolā" ietvaros ir izstrādājuši infografikas materiālus, ar kuru palīdzību veicināt interesi par STEM/ZTIM bērnu un jauniešu vidū. Vairāk informācijas par projektu šeit un šeit.
21.04.2019. 2019. gada 24. aprīlī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Alūksnes novada vidusskolu organizē semināru “Karjeras iespējas būvniecības nozarē”.  Sīkāka informācija par semināru ir pieejama šeit. Semināra programmu skatīt šeit.
10.04.2019. Nepalaid garām iespēju iepazīties ar mācību iestādi! Kurp doties tālāk mācīties? Saraksts ar mācību iestāžu apmeklēšanas laikiem atvērto durvju dienām 2019. gadā pieejams šeit.
05.12.2018. Alūksnes novada vidusskolā notika tikšanās un radoša nodarbība kopā ar Latvijas Kultūras koledžas studentiem un pasniedzēju. Pasākuma afiša pieejama šeit.

26.01.2018. Šajā mācību gadā norisināsies otrais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018. Šogad konkursā profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi sacentīsies 20 nominācijās (piemēram, skatlogu dizains un noformēšana, restorānu serviss, smago spēkratu remonts un apkope un daudzās citās). Konkursanti divās dienās veiks nozaru ekspertu izstrādātus darba uzdevumus, kuros demonstrēs savas profesionālās prasmes un iemaņas. Sīkāka informācija par konkursu un iespējām tajā piedalīties pieejama šeit.

23.01.2018. Sīkāka informācija par projektu "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" pieejama Alūksnes novada Izglītības pārvaldes sadaļā Karjera, saite pieejama šeit.

19.01.2018. 1.03.2018. Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā norisināsies seminārs "Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās". Sīkāka informācija šeit.

19.01.2018. No 23.02.2018 - 25.02.2018 Rīgā norisināsies 24. starptautiskā izglītības Izstāde „Skola 2018” – centrālais izglītības notikums Latvijā, kur iegūt visaptverošu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs. Ik gadu vairāk nekā 18 tūkstoši jauniešu no visas Latvijas apmeklē izstādi, lai izvēlētos piemērotāko izglītības ceļu. Ar jaunākajām un populārākajām mācību programmām, valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām iepazīstina aptuveni 140 izstādes dalībnieku no vairāk nekā 10 valstīm! Vienlaikus ar izstādi „Skola 2018” Ķīpsalā notiks 20. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2018”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām. Vairāk informācijas http://www.bt1.lv/skola/.

17.01.2018. Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda administrēto stipendiju saņēmēju! Vidusskolu, ģimnāziju 12. klašu skolēni un vidējo profesionālo izglītības iestāžu beidzēji līdz 2018. gada 1. martam tiek aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2018./2019. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem. Sīkāka informācija šeit.

16.01.2018. 10. - 12. klašu skolēniem līdz 31. janvārim ir iespēja iesniegt savu darbu AS "Latvijas valsts meži" stipendiju konkursā "LVM Bioekonomikas skola". Konkursa stipendiju fonds - 1700 eiro! Konkursu organizē AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, AS "Latvijas finieris" un biedrību "Zaļās mājas". Konkursa nolikumu skatīt šeit! Plašāka informācija un reģistrācijas anketa www.lvm.lv/bioekonomika.

09.01.2018. "Ēnu diena 2018" norisināsies 14. februārī un pieteikšanās uz vakancēm tiks atvērta sākot no 15. janvāra. Informāciju par to, kā notiek pieteikšanās uz vakancēm varēs atrast šeit, kā arī saitē www.enudiena.lv. Papildus informācija par pieteikšanos "Ēnu diena 2018" Saeimā iespējams iegūt šeit, šeit un šeit. Par iespēju ēnot farmaceita profesiju BENU aptiekās sīkāka informācija pieejama šeit. Par iespēju ēnot Valsts policijas inspektoru Alūksnes novada iecirknī, sīkāka informācija pieejama šeit.

09.01.2018. Piesakies! Viens no baltijas valstu vadošajiem farmācijas uzņēmumiem "Grindeks" piedāvā profesiju dienas skolēniem. Piesakies, ja esi 9. - 12. klases skolēns ar lielu interesi par ķīmiju un citām dabaszinātnēm. Sīkāka informācija šeit.

29.10.2017. Projekts "Atrodi sevi! / Karjeras atbalsta projekts Rēzeknē". Karjeras diena Rēzeknes tehnoloģiju augstskolā un Valsts robežsardzes koledžā, 3.11.2017, sīkāka informācija šeit.

11.10.2017. Karjeras dienas 2017! LU atvērtās darnīcas EGAVĢ un Alūksnes novada vidusskolā, sīkāka informācija šeit.

09.10.2017. No 16. - 20. oktobrim Alūksnes novada vidusskolā norisināsies "Karjeras nedēļa". Sīkāka informācija par aktivitātēm "Karjeras nedēļas" afišā šeit.

03.10.2017. Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un novadu Izglītības pārvaldēm organizē semināru „Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās”. Sīkāka informācija par semināriem pieejama šeit un šeit.

03.10.2017. Informācija par karjeras dienu aktivitāšu programma ANV izglītojamiem oktobra mēnesim iespējams apskatīt šeit.

31.08.2017. Iepazīsti arheologa darbu! Alūksnes muzejā 8. septembrī plkst. 13:00 notiks prezentācija par arheologa darbu un arheoloģiskajiem izrakumiem Alūksnē. Pēc prezentācijas dosimies gūt praktisku ieskatu arheloga darbā. Sīkāka informācija par pasākumu un iespēju tajā piedalīties šeit.

10.05.2017. Alūksnes Bērnu un jauniešu centra vasaras aktivitātes bērniem un jauniešiem 2017. gadā iespējams apskatīt šeit.

10.05.2017. Šonedēļ skolēni var pieteikties algotam darbam vasarā. Sīkāka informācija šeit.

08.05.2017. 2017. gada aprīlī tika noslēgts sadarbības līgums starp Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un Alūksnes novada izglītības iestādēm par projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu. Lasīt vairāk

03.05.2017. Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes un Robotikas klubu un Studentu parlamentu organizē pasākumu "2. Tehniskās jaunrades diena Alūksnē". Sīkāka informācija par pasākumu un tā norisi šeit. Dalībnieku sarakstus iespējams apskatīt šeit. Pasākuma afišu iespējams apskatīt šeit.

03.05.2017. Ikviens interesents tiek aicināts piedalīties Eiropas eksāmenā 9. maijā! Afiša šeit.

03.05.2017. Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 152.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau sesto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvēro durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos. Sīkāka informācija par atvērto durvju dienu var apskatīt šeit.

27.03.2017. 30.03.2017. Plkst. 15.00 Informatīvā stunda par jauniešu darbu vasarā. Atnāc un uzzināsi par iespējām un nosacījumiem jauniešu nodarbinātībai vasarā. MJIC "PaGALMS" Dārza ielā 8a, Alūksnē. Afiša šeit.

27.03.2017. Alūksnes novada jaunieti, ja Tev ar draugiem ir ideja, ko īstenot, bet pietrūkst naudas - šeit ir 300 EUR iespēja! Alūksnes Bērnu un Jauniešu centrs izsludina Alūksnes novada Jauniešu iniciatīvu projektu konkursu 2017. Konkursa nolikums atrodams šeit.

24.03.2017. “Esi Līderis!” – ir Vislatvijas skolu projekts, kas jau 17 gadus dod iespēju skolēniem iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā. Projektā jau iesaistījušās 152 skolas Latvijā, starp tām ir arī Alūksnes novada vidusskola. Lasīt vairāk

24.03.2017. ''Ēnu diena'' ir biznesa izglītības biedrības ''Junior Achievement'' rīkota karjeras izglītības programma skolēniem, kuras laikā ir iespēja apmeklēt kādu darbavietu un četru līdz sešu stundu laikā iepazīt sev interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Lasīt vairāk

09.01.2017. Noderīgas saites izglītībai, karjerai, darbam šeit.

09.01.2017. Karjeras nedēļa 2016 „Es būšu...darba tirgū” aktivitātes ANV izglītojamie uzsāka iepazīt jau septembra mēnesī, kad pamatskolas posma izglītojamie apmeklēja Ates muzeja organizēto Pļaujas svētku pasākumu. Lasīt vairāk

10.10.2016. Alūksnes novada vidusskolā no 10. - 14. oktobrim norisināsies karjeras nedēļa, afišu iespējams lejupielādēt šeit.

Adrese:

Kanaviņu iela 14,
Alūksne, Alūksnes novads
LV - 4301,
Latvija   

Kontakti

Epasts: anv@aluksne.lv
Tālr: (+371)26133347
Faks: 64381670

Built with ‌

Mobirise