Uz sākumu
Skolotāji
Skolas padome
Tālākizglītība
Interešu izglītība
Mēs lepojamies
Informācija
Projekti
Kontakti
Iepirkumi
Comenius projekti
Fotogalerija
Bibliotēka
Erasmus+
ĒdināšanaES programmēšanas nedēļa Alūksnes novada vidusskolā

ES programmēšanas nedēļa (EU Code Week) ir sabiedrības iniciēta kustība, kas veltīta programmēšanai un jaunu digitālu prasmju apguvei,  aptverot tūkstošiem pasākumu un simtiem tūkstošu cilvēku. Alūksnes novada vidusskola ES programmēšanas nedēļas pasākumus savā skolā organizē jau trešo gadu.

No 17.10. līdz 24.10. skolā notika dažādi pasākumi programmēšanas nedēļas ietvaros visās vecuma grupās-no pirmsskolas līdz pieaugušajiem. Jaunākā skolas vecuma bērni darbojās ar Lego konstruēšanu un programmu ievadi, iepazinās ar Kodu Game Lab un Scratch vidi, lika puzzles, zīmēja dažādās zīmēšanas programmās, 3., 6., 12. klases skolēni piedalījās konkursā “Ventspils IT izaicinājums 2016”, 3.klases un 6.klases komandas turpinās sacensties ar citām komandām 10.11. un 11.11. Ventspilī.

3.klases komandas darbs šeit.
6.klases komandas darbs šeit.

Skolā viesojās arī PII “Sprīdītis” vecākās grupas ar skolotājām. Nodarbību laikā bērni mācījās vienkāršās programmēšanas pamatus, risināja loģiskās spēles un iepazinās ar dažādām programmām un datorklasi.

Vidējā un vecākā posma skolēni tikās ar LU Informātikas un programmēšanas skolotājiem, kuri organizēja darbnīcu un iepazīstināja ar QR kodu veidošanu. Katru gadu ar labiem panākumiem esam piedalījušies Galvas rēķinu konkursā. Pirmās skolas sacensības notiek ES programmēšanas nedēļā. Tajās piedalās visi skolas skolēni savās vecuma grupās. Šajās dienās bija iespēja risināt SUDOKU mīklas, pārbaudīt savas ātrrakstīšanas prasmes uz datora, iepazīties ar FLL nolikumu un veidot laukuma figūras.

ES programmēšanas nedēļas noslēgumā notika pirmsskolas skolotāju kursi, kuros tika apgūtas prasmes darbā ar datoru, attēlu apstrādi. Skolotāji varēja iepazīties ar dažādiem mācību materiāliem un izmēģināt spēles, kuras veidotas Alūksnes novada vidusskolā.

Saite uz fotogaleriju šeit.
webmaster